HABERLER
 
 

KARTAL KIZILAY KAN MERKEZİ

Proje görselleri yakın zamanda siz değerli müşterilerimize sunulacaktır.

     
   

YÜCEL BORU GEBZE İDARİ BİNASI OFİS BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ TAMAMLANDI  

AÇIK OFİS AĞIRLIKLI TASARLANAN PROJEDE SİSTEM 100 CAMLI SEPERATÖR BÖLME DUVAR SİSTEMİMİZ VE SİSTEM 100 TAM CAMLI JALUZİLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİMİZİN KULLANILDIĞI PROJEDE AYNI ÜRÜN GRUBUNDA OLAN SİSTEM 100 SEPERATÖR BÖLME DUVAR VE SİSTEM 100 TAVANA KADAR CAMLI BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ GÖRSEL UYUM VE TEKNİK OLARAR BEKLENTİLERİ TAM OLARAK KARŞILAMIŞTIR.SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ BU PROJENİN GÖRSELLERİNİ SİSTEM 100 İKONUNDAN İNCELİYEBİLİRSİNİZ.

         
   

GREIF TÜRKİYE PROJESİ TAMAMLANDI  

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ SİSTEM 500 DERZİ MODÜLER BÖLME DUVAR VE SİSTEM 300 TEMPERLİ CAMLI MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİNİN TERCİH EDİLDİĞİ PROJEDE OFİS BÖLME SİSTEMLERİMİZ MİMARİ VE TEKNİK OLARAK PROJEYE DEĞER KATMIŞTIR. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ BU PROJENİN GÖRSELLERİNİ SİSTEM 500 VE SİSTEM 300 İKONLARINDAN İNCELİYEBİLİRSİNİZ.

         
   

PİZZA PİZZA  

SİSTEM 100 VE SİSTEM 500 MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİMİZİ SEÇEN PİZZA PİZZA'NIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAMAMLANDI.

         
   

ISO 9001-2008 KALİTE STANDARTLARINA ULAŞILDI  

Firmamız bünyesinde yapılan teknik incelemeler verilen ve eğitimler sonrası Modüler Bölme Duvar Sistemleri imalatı,montajı ve projelendirme hizmetleri ile ilgili ISO 9001-2008 belgelerini almaya hak kazandık

         
   

MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİMİZ AZERBAYCANDA  

Azerbaycanda uyguladığımız SİSTEM 200 ve SİSTEM 500 ile ilgili imalatlarımız tüm teknik sertifigasyonları ve detayları ile kullanıma uygun bulunarak ofis bölme duvarlarında ithal alternatifleri arasında kendisini ispatladı.

         
   

ANEL GRUP OFİS BÖLME DUVARLARI SİSTEM 100 -SİSTEM 300  

Projede ofis bölme duvarları SİSTEM 100 (Monoblok Camlı Modüler Bölme Duvar ) kullanıldı duvarlarda iki cam arası jaluzili modüller tercih edilen projede alçıpan duvar alternatifi olarak SİSTEM 100 ahşap panelli bölmeler,alüminyum doğrama alternatifi olarak SİSTEM 300 (temperli camlı bölme duvar) tercih edilmiştir.SİSTEM 300 ün sağladığı hızlı montaj-demontaj,yüksek ses akustiği ve mimari tasarımlara uygunluğu tercih sebebi olmuştur. 

         
   

TÜBİTAK BİZİ TERCİH ETTİ.  

TÜBİTAK gebze yerleşkesinde yapılan ek hizmet binasında SİSTEM 100 Monoblok camlı Modüler Bölme Duvar Sistemi kullanıldı.Projenin tamamında 3000 m2 bölme duvar sistemini hatasız ve taahhüt ettiği zamanda bitiren firmamıza teşekkür ve iş bitirme belgesi layık görüldü...

         
   

SGK BİZİ TERCİH ETTİ.  

SGK, Süreyyapaşa hizmet binası projesinde şartnamede belirtilen demontable camlı bölme duvar teknik detaylarının tam karşılığını SİSTEM 100 ile çözümledi.Modül tipi olarak M 202 ( iki cam arası mikro jaluzili Modüler Bölme Duvar Sistemi) kullanıldı.

         
 
 

MERKEZ : Elmalıkent Mah. Eşref Bitlis Cad. No:30 Ümraniye - İSTANBUL TEL :  +90 216 466 74 46 FAX : +90 216 527 39 28 E-MAIL :  info@ozgunofis.com.tr